created by darpadesign

Copyright © 2022 opendeck.pl

HOME

SYSTEM OPENDECK

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU

WENTYLACJA SYSTEMOWA

ZASTOSOWANIE

PARTNERZY

OFERTA

KONTAKT

POLITYKA PRYWATNOŚCI

OpenDeck oprócz czystych oszczędności finansowych daje możliwość projektowania zgodnego z najnowszymi trendami budownictwa zrównoważonego i budownictwa zielonego. System daje architektowi swobodę kształtowania elewacji. Można wykorzystać tradycyjny mur, fasadę szklaną lub zastosować systemowe gzymsy dające ochronę ppoż i stanowiące jednocześnie bazę do rozbudowy elewacji o panele reklamowe, donice na zieleń, balkony lub balustrady fotowoltaiczne. Co ciekawe, gzymsy są tak przygotowane, że ich wyposażenie w elementy dodatkowe może nastąpić w trakcie użytkowania obiektu.

Każdy obiekt powinien być możliwie uniwersalny tak, aby po kilku latach użytkowania mógł przyjąć inną funkcję. Tylko wtedy zapewnimy budynkom długą żywotność co bezpośrednio pozytywnie wpływa na ochronę środowiska.

W długiej historii architektury mieliśmy do czynienia z różnymi stylami architektonicznymi, które wynikały z możliwości technicznych, z kultury i trendów tworzonych przez wybitne jednostki.

Od lat 90-tych w projektowaniu bardzo istotnym stał się aspekt środowiska i zużycia energii. Takie podejście wymuszało stosowanie zaawansowanej techniki czego wynikiem były obiekty dedykowane do danej funkcji.
Obecnie wszyscy zmieniają podejście i o obiektach myśli się inaczej.

System OpenDeck został stworzony z myślą o przestrzeni biurowej. Umożliwia swobodny podział przestrzeni i daje możliwość szybkich zmian bes ponoszenia kosztów przebudowy.

BIURA
URZĘDY

Duże przestrzenie w szkołach są optymalne dla naszego systemu. 

SZKOŁY
PRZEDSZKOLA

Idealne uzupełnienie hal np. w konstrukcji stalowej o część biurową lub produkcyjną. W przemyśle wszystko szybko się zmienia. Zatem naszą przestrzeń będzie można zawsze bez problemu dopasować do nowych wyzwań.

ZAKŁADY
PRZEMYSŁOWE

Strop OpenDeck jest idealny do podwieszania niestandardowego wyposażenia. Oświetlenie, pomosty, kurtyny, wszystko można podwiesić do stropu nawet bez używania wiertarki.

 

 

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE

– KORT TENISOWY

SALE WIDOWISKOWE
I WIELOFUNKCYJNE

Duża rozpiętość idealnie wpisuje się w potrzeby pawilonów handlowych w szczególności gdy chcemy je nadbudować inną funkcją lub wyposażyć w fotowoltaikę.

PAWILONY
HANDLOWE

OpenDeck idealnie wpisuje się w wymagania serwerowni. Ogromna wytrzymałość stropu, duża rozpiętość i możliwość wprowadzenia w przestrzeni stropu wydajnej klimatyzacji sprawia, że nasz strop jest idealny do takiego zastosowania. Dodatkowo w porównaniu z solidnymi stropami projektowanymi w takich obiektach nasza konstrukcja jest znacznie tańsza.

SERWEROWNIE

Możemy również szybko realizować domu jednorodzinne, które łatwo modyfikuje się do zmieniających się potrzeb. Łączymy zalety systemu prefabrykowanego z wizją domu dopasowanego do indywidualnych wymagań. W szczególności gdy klient oczekuje dużych przestrzeni swobodnie zaaranżowanych połączonych z pięknym widokiem.

DOMY
JEDNORODZINNE

ZASTOSOWANIE

BUDYNEK JEST ŻYJĄCYM ORGANIZMEM. W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZMIENIĆ JEGO UKŁAD FUNKCJONALNY

.
.
.
.

BUDYNEK JEST ŻYJĄCYM ORGANIZMEM. W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZMIENIĆ JEGO UKŁAD FUNKCJONALNY

.
.
.
.

OPENDECK zintegrowany system budowlany logo
  1. pl
  2. en
  3. de