1. pl
  2. en
  3. de
OPENDECK zintegrowany system budowlany logo

.

.

.

.

BUDYNEK JEST ŻYJĄCYM ORGANIZMEM. W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZMIENIĆ JEGO UKŁAD FUNKCJONALNY

.

.

.

.

BUDYNEK JEST ŻYJĄCYM ORGANIZMEM. W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZMIENIĆ JEGO UKŁAD FUNKCJONALNY

ZASTOSOWANIE

DOMY

JEDNORODZINNE

Możemy również szybko realizować domu jednorodzinne, które łatwo modyfikuje się do zmieniających się potrzeb. Łączymy zalety systemu prefabrykowanego z wizją domu dopasowanego do indywidualnych wymagań. W szczególności gdy klient oczekuje dużych przestrzeni swobodnie zaaranżowanych połączonych z pięknym widokiem.

SERWEROWNIE

OpenDeck idealnie wpisuje się w wymagania serwerowni. Ogromna wytrzymałość stropu, duża rozpiętość i możliwość wprowadzenia w przestrzeni stropu wydajnej klimatyzacji sprawia, że nasz strop jest idealny do takiego zastosowania. Dodatkowo w porównaniu z solidnymi stropami projektowanymi w takich obiektach nasza konstrukcja jest znacznie tańsza.

PAWILONY

HANDLOWE

Duża rozpiętość idealnie wpisuje się w potrzeby pawilonów handlowych w szczególności gdy chcemy je nadbudować inną funkcją lub wyposażyć w fotowoltaikę.

SALE WIDOWISKOWE

I WIELOFUNKCYJNE

Strop OpenDeck jest idealny do podwieszania niestandardowego wyposażenia. Oświetlenie, pomosty, kurtyny, wszystko można podwiesić do stropu nawet bez używania wiertarki.

 

 

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE

– KORT TENISOWY

ZAKŁADY

PRZEMYSŁOWE

Idealne uzupełnienie hal np. w konstrukcji stalowej o część biurową lub produkcyjną. W przemyśle wszystko szybko się zmienia. Zatem naszą przestrzeń będzie można zawsze bez problemu dopasować do nowych wyzwań.

SZKOŁY

PRZEDSZKOLA

Duże przestrzenie w szkołach są optymalne dla naszego systemu. 

BIURA

URZĘDY

System OpenDeck został stworzony z myślą o przestrzeni biurowej. Umożliwia swobodny podział przestrzeni i daje możliwość szybkich zmian bes ponoszenia kosztów przebudowy.

Od lat 90-tych w projektowaniu bardzo istotnym stał się aspekt środowiska i zużycia energii. Takie podejście wymuszało stosowanie zaawansowanej techniki czego wynikiem były obiekty dedykowane do danej funkcji.

Obecnie wszyscy zmieniają podejście i o obiektach myśli się inaczej.

W długiej historii architektury mieliśmy do czynienia z różnymi stylami architektonicznymi, które wynikały z możliwości technicznych, z kultury i trendów tworzonych przez wybitne jednostki.

Każdy obiekt powinien być możliwie uniwersalny tak, aby po kilku latach użytkowania mógł przyjąć inną funkcję. Tylko wtedy zapewnimy budynkom długą żywotność co bezpośrednio pozytywnie wpływa na ochronę środowiska.

OpenDeck oprócz czystych oszczędności finansowych daje możliwość projektowania zgodnego z najnowszymi trendami budownictwa zrównoważonego i budownictwa zielonego. System daje architektowi swobodę kształtowania elewacji. Można wykorzystać tradycyjny mur, fasadę szklaną lub zastosować systemowe gzymsy dające ochronę ppoż i stanowiące jednocześnie bazę do rozbudowy elewacji o panele reklamowe, donice na zieleń, balkony lub balustrady fotowoltaiczne. Co ciekawe, gzymsy są tak przygotowane, że ich wyposażenie w elementy dodatkowe może nastąpić w trakcie użytkowania obiektu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

OFERTA

PARTNERZY

ZASTOSOWANIE

WENTYLACJA SYSTEMOWA

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU

SYSTEM OPENDECK

HOME

Copyright © 2024 opendeck.pl

created by DARPAdesign